Entries Now Open!

Nottingham Sprint Triathlon

Nottingham Sprint Triathlon Back to event details
First NameSurnameTeamClub
James adamson Newcastle Staffs Triathlon Club
Mike Ader
Janet Adsett Malvern Triathlon Club
Philip Aiston Muckle Tri
Louise Alan-Smith Crystal palace Triathletes
Hannah Alexander
Paul Algieri GOG Triathlon Club
Alexandra Alves Mark White Coaching RT
Kerry Archer York Triathlon Club
matt archibald
Craig Armour Glasgow Triathlon Club
Ben Ashwell David Lloyd Triathlon Swindon
Debbie Atkins
William Atkinson
Robert Baddeley Alnwick
Chris Bahra Wakefield Triathlon Club
Matt Baker
Shelley Baker TriFits-U Team
Katie Ball Boston tri club
Lynsey Ballans Boston Triathlon Club
Lynne Bannister Alnwick
Matt Barnes Manchester Triathlon Club
Debbie Barnett
Owen Barron Ashbourne
Elizabeth Barry
elizabeth batt high peak tri
jon batt high peak tri
Ian Begg Teesdale
Chris Belcher Freedom Tri
Paul Bennett
Ian Benskin
Mark Benson Tri Lakeland
Jake Bernardes
Sarah Bezuidenhout South Shields Tri
Jon Binney Tri Tempo Eastbourne
Jonathan Bird
Mark Bishop
Michael Bishop
Lyndsey Blair Ayrodynamic Triathlon club
Tommy Blake
Tom Blanshard Clapham Chasers
Martin Bluck One Life Racing
Jonathan Booker
Tracy Booker
Bethany Bosomworth
Emma Bostock
Sarah Boxall TRISudbury
Dave Bradley Wakefield
Paul Bradshaw
Henry Bramwell-Reeks
David Brassington
Darren Briscoe
Christine Brook Rossall Triathlon Club
Neil Browning
Richard Bruschi
Rory Bryan Royal Navy Triathlon
Frere Buckland
Ben Buckley
Rohan Buckley Lincoln Tri
Catherine Burbage Team Goldhay
Peter Burford
Gayle Burgoyne
Louise Burney Viceroys Triathlon Club
Ida Lucia Burrows Thames Valley Triathlon Club
Mark Burrows Boston Tri Club UK
ROGER BURROWS Stonehenge Triathlon and Road
Kayley Butler
Elaine Callinan Solihull
Stuart Campbell West Lothian Triathlon
Alex Canning Flying Monk Triathlon Club
Laura Carbonell catalan ERC
Edward Castro
Paul Catterall Tri Preston
Chris Catton
Emily Chambers
Sam Champion Lincoln tri
Diane Chaney F4L Triathlon Coaching
Charlotte Chapman
Chris Chapman Leeds & Bradford Triathlon Club
graham chapman ely tri club
Deborah Church
Craig Churchill
Alan Clark East Essex Tri club
Sara Clark
Sinead Clark East Essex Tri Club
Vicky Claydon
James Clitheroe Tri Preston/IMTC
Damian Cole
ANN COOK
John Cooke Stafford Triathlon Club
Matthew Cooke
Helen Cooper RAF Tri & Dr J Performance
Steven Craddock
Martin Craig Wakefield
Jonathan Crewe
Peggy Crome
Lucy Crookston Charnwood Triathlon Club
Jo Cudmore Louth Tri Club
Nick Cudmore Louth Tri Club
James Cuffley
Olivia Cull Dr J Performance
Alexander Cunningham
David Cunningham Tri4u
Claire Danson
Jane Dasson Evo
Lizz Davidson Tri Preston
Hannah Davies Wrexham
Helen Davis
Alice Dawkins Muckle Tri
Jon Devine
Brian Devlin Lomond Swimming and Triathlon Club
Nicky Dick Peak performance
Jonathan Dixon
Mike Dixon Hillingdon
Martin Dobson
Hannah Dodwell RAF Triathlon
Bryan DONNELLY
Gillian Doolan Stockport Tri Club
David Duffy G72 Tri
Sarah Duke London Heathside
Mark Dundon
Michael Dunne Godleys Cycles and Tri
Jane Eaton
Heather Edinborough
sarah Edmond Lincoln Tri
Thomas Edmond Lincoln Tri
Harrison Edwards
Simon Roger Elliot Tyne Triathlon
Helen Evans Leeds and Bradford
Tracey Fantham
Martin Fenton
Anna Firth Ipswich Triathlon Club
chris firth Boston Tri Club
Grayhame Fish Tri-Anglia
MICK FLAHERTY Wakefield Triathlon Club
Brett Fletcher COLT
Matt Floyd Beacon Triathlon
Stewart Fountain
Gavin Fowler LC&AC
Annthea Fryer Belvoir Tri CLub
David Fryer-Winder High Peak Triathlon Club
Neil Gardiner Stratford upon Avon
Natalie Garner Team Goldhay
Chris Gaskin Warley Wasps Triathlon Club
Nigel Gaskin
callum gaunt leeds bradford triathlon
Charlotte Gent
Christopher George
Sue George
Jackie Gibbons North Dorset Tri Club
Lilly Gibbs Medway Tri
Phil Gibbs LincsQuad
Brad Gilbert Edinburgh RC
Ian Gilham Jackpot Racing
Tracey Gjertsen Lincoln Tri
Dani Gloyn ARMY TRIATHLON
Mike Goddard Hartree JETS
Kelly Gordon Total Tri Training
Keira Gore Edinburgh Triathletes / Hartree JETS
Lara Greggs Sun City Tri
Hannah Grosvenor
Alan Grover
Sarah Grover
Elspeth Gutteridge Meridian Triathlon Club
Heather Guttery
Alastair Hadfield
Alina Haines Wakefield Triathlon Club
ANDY HALL
David Hall
Gary Hall Alnwick Triathlon Club
Sean Hanlon Tri-4-life
Nick Hannah Shibden Cycling Club
Pina Hannan Chesterfield Triathlon Club
John Hardcastle
Alan Harris
Charlotte Harris Torbay Tri
Lizzie Harris Andover Triathlon Club
Malcolm Harrison GOG Triathlon
Ian Hawes
William Hayes
Becky Hayward Kingswood Tri Club
Bev Hendley Cr@p tri
Ali Henson Born2tri
Dan Hesp Stirling Triathlon
Ruth Hetherington Eden Valley Tri
Cecilia Hime AM Activ
carl Himsworth Tri-fits U
Michael Hindmarch Muckle cc tri team
Daniel Hobson
Jane Holmes
Samuel Holt Denbighshire Triathlon Club
Steve Hope PACTRAC
Alice Horton
Beckie Houston Sytri
Catriona Houston Cheltenham Triathlon Club
Graham Hunt Durham Triathlon Club
Steve Hunt Louth Triathlon Club
Cordula Hurcum Chippenham Tri
Phil Hurr North Norfolk tri squad
Amanda Ingram Trilakeland
BRENDON JACKSON ONE LIFE RACING
Claire Jackson
Paul James Team Dillon
Megan Jenkins
Anne Johnson Calderdale tri club
BARRY JOHNSON Tri Lakeland
Harriet Johnson Louth tri club
Mark Johnson TriFit-U
Mary Johnson
Ann Johnstone ERC Trisquad
Claudette Joint Belvoir Tri Club
Adam Jones Halesowen Tri
Michaela Jones Wrecsam
Rob Jones
Simon Jones
Susan Jones
Grace Jordan Plymouth Tri Club
Mark Jordan Mid Sussex Tri
Wendy Judge F4L
Joan Kirkwood Bassetlaw
Elspeth Knott Harwich Runners
Joshua Lahiri Petersfield Triathlon Club
Louise Lane Team MK
Shawn Laws F4L Triathlon
Benjamin Leaver
Ava Lee
Daniel Lee
Donna Lee Aspiring Performance
Hayley Leighton-Bond Thames Valley Triathletes
Stuart Leitch Grangemouth Triathlon Club
Anne Lewis Yorkshire Vikings
Justine Lewis
Natasha Lewis
Martin Lloyd Muckle CC Tri Team
Vernon Long Valley Striders Triathlon Club
James Lonsdale
Ailsa MacArthur Edinburgh#3
Kevin MacArthur Edinburgh#3
Fiona macfarlane Grangemouth Triathlon Club
Alison Mackie
John Maltby
Hilary Markland Hereford
Barry Marson
Alvin Martin Army Triathlon
Alvaro Martin Hernandez Pentland Triathletes
Helen Mason Newcastle (Staffs) Triathlon Club
Michael Mason Durham Triathlon Club
Rupert May Coalville Triathlon Club
Darren McBain Muckle CC Tri Team
Michael McCann Coventry Triathletes
Tony Mcgill
Lynne McIntosh Fusion Triathlon Club
verity miles long eaton triathlon club
Kate Miller Warley wasps triathlon club
Tina Miller
Vicky Miller Darlington
Steven Milligan Viceroys Triathlon Club
Frances Mills boston triathlon club
Kenny Mitchell Manchester Triathlon Club
Sarah Mitchell
Paul Moore Elements Tri Club
Andrea Morley
Glyn Morley
Charlotte Morris
Julie Morris Derby Triathlon Club
Nick Morris Derby Triathlon Club
Rich Morton Doncaster triathlon club
Corinne Moss
Simon Muir
Martin Neill Flying Monk Triathlon Club
John Nevin Cambridge Triathlon Club
Justine Norman Alnwick district Tri Club
Peter Norman Wrecsam Tri Club
Sara Northover TRiCKs
Laura Nower Horsham Triathlon Club
John O'Brien
Oonagh O'Brien Edinburgh RC
Elliott Packham Birmingham Running, Athletics and Triathlon Club
Carole Page Alnwick
Alex Palmer Southampton Triathlon Club
Rebecca Parish
Neil Parker Kingswood Triathlon Club, Bristol
julie patmore leeds and bradford triathlon club
Tom Patmore Clapham Chasers
Brian Payton Tri lakeland
Mark Pearson
Robert Pearson Sheffield Triathlon Club
Faye Perry
Louise Perry WVTRI ( Welland Valley Triathlon Club)
Simon Phillips Stockport Tri Club
Chris philpott Coalfields
Aidan Pierce Wight tri
Rachel Pilsworth
Lena Poulton
Deborah Pratley RAF Tri
Steve Price
Tony Prince Ponteland Tri
simon puttock Stirling Triathlon Club
Bruce Raeside Broxtowe Triathlon Club
Joanne Rea
David Read Epsom Triathlon Club
Frank Reay Torbay Tri
Chris Redding Derby Triathlon Club
Miriam Rennet Monifieth Triathlon Club
Neive Richardson
Jon Ridgway
Christina Roberts Flying Monk Triathlon Club
James Roberts
JILL ROGERS
Jordan Rogers-Smith Team MK
Laura Routledge Cardiff Triathlon Club
Alistair Rowlands Lomond swimming and triathlon club
Neil Ruff Speedhub Tri
Ursula Ryder Monifieth Triathlon Club M3
Tracey Sample Alnwick Tri Club
Richard Saqladi Mark White Coaching RT
Clint Sawyer Lincolntri
Martin Scattergood
Graeme Scott
Paul Scotting TFN
Abi Senior
Emma Shallcross
Colin Simpson brighton phoenix
AMANDA SINGLETON Arragons Cumbria Tri Club
Simon Skinner
mark smalley
Duncan Smart
Alison Smith hillingdon
Karen Smith
Ian Smithson
James Souter Arragon Cumbrian tri Club
Adam Spaul Bicester Triathlon
Garth Spencer Ribble Valley Triathlon Club
Martin Spencer Born2tri
Steph Spencer belper 10 20
Fiona Stacey Alnwick District Triathlon Club
Leo Stallard Chichester Westgate Triathlon Club
Claire Stammers Beccles Triathlon Club
Richard Stanhope Hillingdon
Nicola Stenning Weald tri club
Matthew Stevens Ashbourne Triathlon Club
Andrew Stewart Hadleigh Hares
David Stewart Monifieth Triathlon Club M3
Deborah Stewart Hadleigh Hares
Elizabeth Stewart Hadleigh Hares
Paul Stewart
Sean Stewart Tri2O
Kim Stratton
Jessica Straw Cheltenham Triathlon Club
Lukas Sutcliffe
James Swift East London triathletes
Sonya Tate Do3 Coaching
Danny Taylor Trifits-u
Mark Taylor
Phil Tetley TRISudbury
Suzanne Tetley TRISudbury
Suzanne Tetley TRISudbury
John Tewson
Clayton Thomas East Essex Tri Club
Colin thompson NE31
Victor Thompson Crystal Palace Triathletes
Julia Thomson Harrogate Tri Club
MRS TINA L WILSON Doncaster
Russ Tipper
Peter Tomlinson
Andy Tootell
Dave Tootell
Darren Tremble Royal Air Force Triathlon
Emma Turnbull Ponteland Tri
Andrew Turner Valley Striders
Cameron Turner Edinburgh#3
Colin Turner Edinburgh#3
Nicola Turvey Hereford
CarolineJane Tutton Bristol & District Triathletes (BadTri)
Chloe Vaughan London Fields
Nicholas Verity Absolute Tri
A Walker Arragons Cumbria
Craig Walker Lomond Masters Swimming and Trithlon Club
Tanita Walker
Stuart Wall Godleys
Leah Walland
Graham Wallhead 100% Tri Race Team
Peter Wallis
Jonathan Ward
Sally Waterman Tri2O
Rachel Wells Lincsquad
Chris Weston Thames Valley Triathletes
Paul Weston
Alexander Whisker Bolton Endurance Sports Training
Frankie White Somerset RC Tri
Andrew Wilde Alnwick District Triathlon Club
Richard Wilkinson-Hall
Clive Williams
Lisa Williams Alnwick District Triathlon Club
Stephen Williams St Helens Tri
Alexander Williamson TRISudbury
Gordon Wilson Stockport Tri Club
Shayne Wilson Team TriGuru
Helen Wing
Vanessa Winters Team Goldhay
Tony Witmond NNBR TRI SQUAD
Tim Woodman Brighton Phoenix
Mark Woodworth
Naomi Worrall Belvoir Triathlon Club
Ali Wright TFN Tri Club
Geoff Wynn York triathlon club
Diane Wynne Vegan Runners UK - Triathlon
Abigail Young Boston Triathlon Club
Grant Young Ayrodynamic triathlon club
Mark Young

OSB Partners

blueseventy  Erdinger Beer  Triathlonguard  High 5  Cancer Research    blueseventy  Erdinger Beer  Raceskin Logo  High 5 Cancer Research