blueseventy Big Swim Nottingham - Complete

blueseventy Big Swim Nottingham - Complete Back to event details
First NameSurnameTeamClub
Paul Abram TFN Triathalon Club
Jenny Adams
Lindsay Adcock Belper 10:20
Kirsty Addy
Scott Adrian
Scott Adrian
Emilia Alfano Mark White RT
Peter Alfano Mark White RT
Gareth Allen Wakefield Triathlon Club
Sam Amos
Jennifer Ansell East London Runners
Reva Archer
Sonia Archer
Emma Armstrong
David Ashworth
Diane Ashworth
Imogen Ashworth
George Atkin Derventio Excel / Ripley Rascals
Simon Atkin Belper 10:20
Adrian Atter Lincoln tri
Katie atter Lincoln Vulcan swimming club
Therese Axelsson
Adam Baker
Harriet Baker
Marc Baker
Phil Baker Tuff Fitty Tri Club
Ella Ball Louth Triathlon
Niamh Barguss Solihull Swimming Club / Solihull Triathlon Club
Tasha Barguss Solihull Swimming Club / Solihull Trialthlon
Garry Barnes
Sue Barnes
Owen Barron ashbourne
Sue Barron Uttoxeter road runners
Christopher Bartlett
Laura Bates
Nic Bateson Wakefield Triathlon Club
Amelia Katie Beaver Bingham Tri Club & Notts Anaconda Dragon Boat Club
Sara Bedford
Joanne bellamy
Andrew Belton
Jade Bennett
Lara Bennett
Tim Bescoby
Lucy Betts
Catherine Beverley
Robert Bird
Chris Birkle Bingham Triathlon Club
Debbie Black Tri3 Sleaford
Diego Black Do3
Andrew Blacklock
Andrew Blanchard
Emma Bostock
Sarah Bosworth Leicester Triathlon Club
Stephen Bottomley Borough of Kirklees
Will Bowmar
Greg Boys
Nicole Bradford Cambridge Triathlon Club
Simon Bradford Cambridge Triathlon Club
Christine Bradley
Lauren Bradshaw Cambridge Tri Club
Paul Bratby Derby Triathlon Club
Elle Breeds
DAWN BRIDGES
Rich Bridgmount
Isobel Briggs
Adam Brittain Berkshire Triathlon Club
David Brizell 4Life Tri
Howard Rowan Brown Coalville Wheelers
Peter Brown BRAT
Chris Buck
Frere Buckland
Peter Buckley Titan Triathlon Club
Alex Burnett
Andrea Burnham Belvior tri club
Simon Burton
Andy Bush
Jamie Buxton Clawson Triers
Sarah Byrne BTRs
Mark Caddy RAF Triathlon
Richard Cafferata Bassetlaw Triathlon Club
Matthew Cairns Durham City ASC
Martyn Candy peel road runners
Denise Cant cleethorpes tri club
James Carboni
Julie Carlton
Paul Casey
Ross Chadwick Tri Swim Dubai
Joseph Chant Pirate Ship of Fools
Edward Charter Absolute Triathlon
Carole Cherry
Leila Cherry
Dmitrij Cindarov
Glenn Clark 4 Life
Sally Clarke
William Clay
Heather Clegg
Elliot Clements Kimberley Swimming Club
Laura Collins LincolnTri
JOSE Colorado ASHFIELD Tri
David Cooke
Pat Cooke-Rogers 4Life Tri
Helen Cooper RAF Tri
Victoria Cooper
Darren Craddock
Jayne Creer
Tracy Critchlow
Pete Crozier Boston triathlon club
Alice Cundy Matlock & District Swimming Club
Louise Cundy
Clare Cunningham Race Hub Triathlon Club
Luke Curtis
Phil Dack 4LIFE TRI CLUB
Lynwen Davey
Patrick Davey Absolute Triathlon
Catherine Davies Leicester triathlon club
Catherine Davies 100% Tri
Laura Davison Leicester Tri
Laura Davison Leicester Tri
Callan Dawson Burton Amateur Swimming Club
Nicola De Leo
Nicola De Leo
Alison Delaney
Bethanie Dennis TFN triathlon club
Bethanie Dennis TFN triathlon club
Andrew Diplock Cambridge Triathlon Club / Zone3
Lara Doheny Tri london
Sarah Doherty
Rhys Dolan Hoddesdon tri club
Tim Dolan Hoddesdon tri club
Stuart Dolby Stamford Tri club
Conor Donnelly TFN Tri Club
Matt Donnelly Darwen Masters S. C.
Helen Drew Jackpot racing
Beverley Dumont Wakefield Triathlon Club
Paul Dumont Wakefield Triathlon Club
Christopher Duncan lincoln tri
Emma Duncan
John Dyer Stafford tri club
Sally Dyer-Edwards
Jody East
Natalie Eastaugh-Pugh Belvoir Tri Club
Ruary Edmond Lincoln tri
Thomas Edmond Lincoln tri
Donna Elkin
Matthew Elliott Mansfield Tri
Richard Ellis Armthorpe ASC
Rebecca Emerton Belper Ten Twenty
Anthony English
Jacob English
David Evans Warleywasps triathlon club
Kirsten Fasey 4Life Triathlon club
Brian Felton Yorkshire Outdoor Swimmers
Andy Firth Swimyourswim
Fiona Firth Swimyourswim
Lionel Flintoff
Marcin Flis
Scott Flockton Leeds Bradford Tri Club
Andrew Foster The wadanhoe and tensor swimmers
Alex Fowler RAF Triathlon
Mark Fraser Wakefield Triathlon
Gary Freeman MVH Triathlon Club
Glen Gilbert
Christine Gillard CABSC
Emma Godfrey Borough of Kirkless
Nicky Godridge
James Godsell
Laura Goldsmith
Nicola Goodacre Long eaton triathlon club
Jon Goodege
Andrew Gordon
Mike Graney Swinton Running Club
Anne Grant Nuneaton triathlon club
Abigail Green Solihull Triathlon Club
Jessica Green
Larisa Green
leigh griffiths hereford triathlon
Mike Grogan Absolute Triathlon
Angela Guilfoyle Ilkeston swimming club
Julian Hackett leicester triathlon club
Sarah Halford Balanced performance
Brian Hall
Jackie Hall louth triathlon club
Jackie Hall Louth tri club
Martin Hall
Catherine Hancock
Ian Hansford City of Lincoln Pentaqua
Yohance Harper
Catherine Harrison Bassetlaw Tri Club
Ken Haughan Sun City Tri
Rachel Hawker Team Aero Win
Will Hawkins LEGION MULTISPORTS
Lucy Herbert
Julian Herriott Boston Tri Club
Ian Hewitt Derby Tri club
Suzi Hill
Dan Hollas
Charley Holmes
Nick Horner-Maddocks Coalville Wheelers
Andrew Horsfall-Turner Swansea Aquatics
mick howard
Debb Howcroft Wakefield Triathlon Club
Ryan Huckle
Richard Hughes
Abbie Hulbert MVH Tri
Jensen Hulbert MVH Tri
Julie Hulbert MVH Tri
Mark Hulbert MVH Tri
Suzanne Hull
Philip Hulme
Mags Hutchings Louth Tri Club
Sean Hutchings Louth Tri Club
Mark Hutchinson
Sue Incles
Martin Jackson Farnham triathlon Club
Sharron Jackson SunCityTri
David Jockel 100% Tri
Stephen Johnson Louth Triathlon
Alison Johnston
Matthew Kellett Wakefield Triathlon Club
Katrina Kemp Leicester Triathlon Club
Jack Kerry Race hub
Inez Kinton Coalville Triathlon Club
Nigel Kinton Coalville triathlon club
Hannah Knowles
Tim Knowles
Hannah Lanaway
Michele Lattimore
Rosa Lavelle-hill University of Nottingham Triathlon Club
gareth Lavine
gareth Lavine matt bottrill performance coaching
Kaye Leach nottingham leander swimming club
Charlotte Leahy
Maisie Legge Grimsby Tri Club
Rachel Legge
Charlotte Lester
Lesley Levison Hillingdon Triathletes
Rachel Lodge Wakefield triathlon club
Angela Lydon
Hollie Lynch Derby Phoenix
Paul Machin Team Bear Tri
Marijana Macis TFN Tri Club
Dave Main Armthorpe ASC
Karen Markin
Sarah Martin
Lynsey Mason
Christopher McBeth
Kirsty McCabe BSC AquaStars
Mike McCabe Absolute Tri
Gina McGeever Brighton Tri Race Series (BTRS)
Zach Mclaren
Emily McNab Camp Hill Swimming Club
Katy Melton 4Life Tri Club
Donna Meredith-Wood
Jana Middlebrook SYTRI
Sarah Minchin Wakefield Triathlon club
Frederica Moore Wetherby Swimming Club
Sarah Morley Barrow Runners
Martin Moss
Simon Moss
Lorraine Murphy Chesterfield Triathlon club
Philip Mustard RAF triathlon
Samantha Nash
Andrew Naylor SSC
Neil Newton-Allison
Alister Nicholl
Kerry Nicholl
Carly Nichols
Adam Nicholson Cally Masters
Bruno Nikoloff Charnwood Triathlon
Vitor Nogueira Mansfield triathlon club
John North Dartford and Whit Oak tri
Sarah Noutch Blue Lagooners
Kathy O'Brien Nuneaton Triathlon Club
Neil O'Shea
John Oldknow
Gemma Oliver
Jose Ortiz Gonzalez City of Coventry SC
Rebecca Owen
Robert Padden Big Breakfast Swim Club
Katherine Page
Ben Paling
Jen Palmer 4Life
Mark Partridge Stroud Masters
Chris Patterson Y Swim
Louise Payne Belvoir Tri Club
andrew pennill
andrew pennill Carnethy
Jason Petricca
Becky Phillips
Sarah Poole Wakefield triathlon club
Nick Powis
Jonathan Poynton
Deborah Pratley RAF Tri
Fliss Prior CABSC
Samantha Proctor
Natalie Prosser
Emily Purbrick Lincoln Tri
Matt Purbrick Lincoln Tri
Katie Purcell Wakefield Triathlon Club
michael putnam
Mhairi Rahim
Lisa Reddish
Nikki Reed
Wesley Regis
Sarah Richards Balance Performance
Bryn Richardson
Rob Robinson Belper 10:20
Lyndsay Roe
Jenny Romeo Derby Tri Club
Hayley Rose Holmfirth Harriers AC
Matthew Rose Holmfirth Harriers AC
Paul Rowland
Richard Royal Hull Masters
Mark Ruhier Tri money.com
Zoe Rylatt
Karen Saltwell JBR run & tri club
William Sampson Melton Mowbray Swimming Club
Katherine Sanders
Steffan Saunders
Poppy Scoffings Nottingham Leander Swimming Club
Philip Scott
Sue Scott
Jen Seager Stafford Tri Club
Kevin Secker Titan triathlon club
Paul Sharman
Steve Shayler
CRAIG SHERRATT Datchet dashers running club
Trudy Shirreffs Tri4girlz
Tamla Short Farnham tri club
Kate Sigley Stafford Tri club
Patrick Silk
Martin Simms Belper 1020
Lucy Simpson
Jordan Skelly
Tessa Slater
Guillaume Slee
Christopher Smith
Euan Smith
Hayley Smith Skegness triathlon club
Joshua Smith
Karen Smith
Timothy Smith Belper 10:20
Zoe Smith Wakefield Tri Club
Andrew Spencer Race Hub Triathlon Club
chloe spencer MAD swim club
Martin Spencer Uswim Manchester
Steph Spencer Belper Ten Twenty
Amber Spiers Skegness Tri Club
jamie stanton Boston tri club
Kate Statham
Robert Steel Nottingham Leander
Mark Steele Belper 10:20
Michelle Steele
Calum Stephens Swindon Phoenix
Nathan Stevens
Charlotte Stewart Yorkshire Outdoor Swimmers
Dave Stitt
Matthew Stott
Wayne Stott Nottingham Leander
Michelle Strang
Matthew Stratford
Matt Summers Stafford Tri Club
Gary Sutherland
Dale Swain Bassetlaw Triathlon Club
Adam Swallow
James Sweeney WVTri
Rob Swinburne Kimberley Swimming Club
Stuart Taylor
Darren Thomas Dunmow tri
Mark Thomas
Andrew Thompson
Tony Thompson
Susanne Tietze
Christopher Tomlinson
Christine Tooke Big Breakfast Swim Club
Russell Tuffin 4Life
Helen Turner YOS
Wayne Turner
barry twigg leicester triathlon club
Deb Tyler Long Eaton Tri
Deb Tyler Long Eaton Tri
Paul Varley Armthorpe ASC
Amanda Vigar Wakefield Triathlon Club
Helen Wakeley Yorkshire Wolds Runners
Simon Ward
Jon Warren Havering Tri / PSOF
Isaac Wass Wakefield Triathlon Club
Oliver Webb Swimpodium
Tim WESTLAKE
Adam Whitford RAF Triathlon
Nigel Whitlock-James Pirate Ship Of Fools
Emma Whitmore
Hannah Wibberley Belper 10:20
Joanna Wilding Matlock Swimming Club
Jake wilkinson
Paul Wilkinson
David Williams
Mick Williams
Caryl Williams-Ford Bynea tri
Natalie Wood
Paul Wood Uswim open water
Simon Wood
Jessica Wooddisse Stroud Masters
Annie Wright
Iain Wright
Mary Yeadon Team Aero Win
Rebecca Zserdicky wakefield tri club
Rebecca Zserdicky Wakefield tri club

OSB Partners

blueseventy  Erdinger Beer  Triathlonguard  High 5  Cancer Research    blueseventy  Erdinger Beer  Raceskin Logo  High 5 Cancer Research